Jdi na obsah Jdi na menu

Liana

 

 

Jmenuji se Liana,

 

jsem ženou, matkou 3 dětí (22,15,11 let)

průvodkyní dětskou a ženskou duší,

lektorkou, rodinnou koučkou, poradkyní

dětských klubů a soukromých MŠ,

konzultantkou.

 

Do vínku mi bylo dáno přirozené intuitivní šamanství.

 

Ve své praxi a životě vycházím z Waldorfské a Intuitivní pg., z přirozeného způsobu života domorodých národů, moudrosti našich předků, slovanství, keltství. A hlavně z vlastní intuice a osobních zkušeností a prožitků.

 

Jedním z hlavních pilířů mých služeb je proces, kdy skrze pojmenování může klient snadněji problém pochopit, poté vnitřně uchopit, tedy jej v sobě integrovat a nastává vnitřní klid. 


Toto vnímám jako uzemnění, umění stát nohama pevně na zemi, být pevný v sobě.

Na místo neustálého hledání, řešení, přemýšlení o tom, co a jak by, tedy stavu neustálé myšlenkové rozlítanosti, emoční rozháranosti.
Vše co lidem předávám a s čím pracuji, jsem si nejdříve v sobě plně
naprožila, pojmenovala, pochopila, vnitřně uchopila a poté integrovala do
těla. Teprve poté u mne nastává stav propojení duše a těla. 

 

Takto jsem začala vnímat naši podstatu bytí zde na Zemi.


Pokud máme plno informací a neumíme je vnitřně žít, nejsme pravdivý. 

Dnešní děti nás dospělé chtějí mít pevné, jasné, pravdivé, autentické. Oplývají úžasnou schopností do nás vidět, a pokud jim toto nedáme, dělají vše proto, aby nás dostaly zpět do těla, do pravdy.

Během své praxe profesní i rodičovské, jsem neustále hledala a bádala, proč mi nefunguje to a to a jakým způsobem danou věc dělat, aby byla funkční, děti se nevzpíraly a byly jsme si navzájem v harmonii, radosti a spolutvůrci dne. Čím dál více jsem si uvědomovala, že nemohu předávat to, co mám jen někde přečtené, nastudované, pokud jsem si to skrze vlastní bytí nezvnitřnila. Objevila jsem u sebe, že např. Antroposofii (čerpá z ní waldorfská pg.) chápu myslí až ve chvíli, kdy ji pochopím uvnitř sebe. Tedy přes prožitek, intuici, vhled. Tehdy ve mne vyvstanou reálné obrazy toho, o čem je pojednáváno.

Toto je vlastně jeden z principů waldorfské a intuitivní pedagogiky. Učit se nejprve prožitkem, a až jej integrujeme do těla, dojde samo ke spojení s myslí.
Přirozeně a hravě se pak propojí pravá hemisféra s levou.

 


Ráda bych ještě dodala toto :

"Prošla jsem hlubokou temnotou své duše, abych v té nejhlubší temnotě mohla objevit to nejvyšší světlo lásky. stav, který jsem si mnohokrát ve svém životě zažila."
 
Až v posledních 3 letech jsem ho už uměla pojmenovat a vědomě s ním pracovat. a proto jsem se už tolikrát stala


"Láskou" 

 

Nekonečným vědomím.

Vesmírem. 
Byla jsem částí nejvyššího Zdroje. 

 

Zažívala jsem velmi bolestné a těžké fyzické stavy, které bych nikomu nepřála. To vše však léčilo mou duši a tělo a já se opět více a více poznávala a opět stávám Láskou :) 

Opět jsem už sama schopna používat a rozvíjet své schopnosti a dary duše a dále se jim otevírat. Obohacena o zkušenosti a prožitky, které by mne nikdy nenapadly, že by se mi mohly stát. To vše mne tlačilo k tomu, abych se přestala bát a ukázala světu svůj plný potenciál. Abych začala naplňovat to, proč jsem se do této doby inkarnovala, používala to s čím sem má duše přichází. Nastupuji na novou cestu a odevzdávám se do služeb Vám a světu." 

 

Je mi velikou ctí Vás provázet na Vaší cestě. Stále s pokorou v to vyšší, co nás přesahuje. 

 

S láskou, Liana.